Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Biz Kimiz?

2001 Yılında Asansör Montaj ve Bakım Onarım Sektöründe faaliyete başlayan şirketimiz, konusunda uzman bakım ve montaj ekipleri ile hizmet vermektedir. JETAS ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve CE İşareti Modül H Belgeleri ile müşteri memnuniyetine ve müşteri can güvenliğine verdiği önemi kanıtlamıştır. Firmamız montaj kapasitesi yaklaşık 12 asansör / ay’dır. Firmamıza göstermiş olduğunuz güven ve teveccüh kalitemizin kaynağıdır.

Kalite Politikamız

· Kalite politikamız, kalite standartlarını mükemmele ulaştırmak için yapılan tüm uygulamaları ve gerekleri içerir.
· Amacımız müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için kalite yönetim sistemi şartlarına uymaktır.
· Şirketimiz eğitim olanaklarını her zaman ileri düzeyde yerine getirerek çalışanları ile yapılan plan ve programlarını gerçekleştirmek üzere kısa, orta ve uzun dönemde politikalar üreterek ve geliştirerek, sorumluluğunun bilincindedir.
· JET Asansör TS EN 81-1+A3 , TS EN 81-2 + A3 ve TS EN 81-20 standartlarına uygun hizmet vererek 2014/33/AB Asansör Yönetmeliği gereklerini karşıladığını taahhüt eder.
· JET Asansör kaliten yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirecek, geliştirecek hedefler belirler, daha iyi ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlar.
· Firmamızın amacı hızla değişen teknolojik gelişmeleri takip etmek, yüksek kalitede, verimli, ekonomik ürünler sunmak ve satış sonrası müşteri memnuniyetini esas alarak takip etmektir.
· JET Asansör çevre dostu teknolojiyi ve malzemeleri kullanarak, insan ve çevreye önem verir.

Çözüm Ortağınız
  • KURUMSAL HİZMET
  • TEKNİK DESTEK
  • MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
  • YENİLİKÇİ FİKİRLER
  • UYGUN FİYATLAR
  • DESTEK AĞI

Jet Asansör olarak sizlere en güvenilir hizmeti en uygun fiyatlarla sunacağımızın garantisini vermekteyiz. %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle; ar-ge, satış, uygulama ve teknik destek ekiplerimiz ile Trabzon’un her yerinde sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz
İletişime Geçelim

İster bize ulaşın, isterseniz iletişim formundan bize bilgilerinizi gönderin biz size ulaşalım. Sizi ofisimizde ağırlayıp kahve ikram edelim.

İhtiyaçlarınızı Belirleyelim

Sizi dinleyelim, anlayalım ve doğru soruları soralım. Böylece sizi tam olarak ihtiyacınız olan şeye ulaştırmak için çalışalım.

Sizin İçin En Uygun İşleme Karar Verelim

Alanında uzman ekibimiz ile sizin için en uygun işlemi en uygun şekilde vermek için gerekli çalışmaları yapalım.

Uygulamasını Gerçekleştirelim

Uygulama için söz verdiğimiz tarihte ve anlaştığımız şekilde uzman ekibimiz ile uygulamayı yapalım.

Bizi tercih ettiğiniz için tüm ekibimiz ile gönülden teşekkürlerimizi sunarız.
Merak ettikleriniz hakkında bize ulaşmak için lütfen, buraya tıklayın.